oben links oben rechts
left border
INFORMACJE ˇ HISTORIA ˇ ZARZĄD ˇ STADION ˇ KADRA ˇ TERMINARZ ˇ WYNIKI ˇ TABELA ˇ SPONSORZY ˇ Copyright ˇ Kontakt30. Lipiec 2021
Główny sponsor

Bądź na bieżąco!
Zespoły młodzieżowe
kat. Trampkarz
GSZS Delfin
Rybno
10:1
(3:0)
KS
Mroczno

20.06.2021 | niedziela | g. 11:00
-> terminarz, wyniki, tabela <-
kat. Młodzik
GSZS Delfin
Rybno
1:3
(0:2)
Młode Lwy
Mszanowo

18.06.2021 | piątek | g. 17:00
-> terminarz, wyniki, tabela <-
Liga-NET
Partner serwisu


Godziny pracy:
Pn - Nd (8:00-20:00)


tel. 23 696 60 50
mail. osirrybno@op.pl
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: miedniczek
Wspierają nas
Terminarz - Klasa Okręgowa
Poprzednia kolejka 1 - 07/08. sierpnia
Grunwald Gierzwałd -:- Drwęca Nowe Miasto
Płomień Turznica -:- MKS Miłakowo
Unia Susz -:- GSZS Delfin Rybno
Czarni Rudzienice -:- Kormoran Zwierzewo
Warmia Olsztyn -:- Olimpia Olsztynek
Radomniak Radomno -:- Ewingi Zalewo
Start Nidzica -:- Polonia Pasłęk
Ossa Biskupiec -:- Tęcza Miłomłyn
Najbliższa kolejka 2 - 14/15. sierpnia
Tęcza Miłomłyn - Radomniak Radomno
Płomień Turznica - Start Nidzica
Grunwald Gierzwałd - MKS Miłakowo
GSZS Delfin Rybno - Czarni Rudzienice
Drwęca Nowe Miasto - Olimpia Olsztynek
Ewingi Zalewo - Warmia Olsztyn
Kormoran Zwierzewo - Ossa Biskupiec
Polonia Pasłęk - Unia Susz
WPP: I runda
W najbliższy weekend (30.07/01.08) odbędą się mecze pierwszej rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Poniżej przedstawiamy terminarz gier ligowych rywali GSZS Delfina Rybno.

[30.07.2021 | 16:00] Unia Susz – Polonia Pasłęk
[30.07.2021 | 17:00] Kormoran Zwierzewo – Błękitni Orneta (IV liga)
[30.07.2021 | 17:00] Zamek Kurzętnik (A-klasa) – Start Nidzica
[30.07.2021 | 17:00] Drewneks Sampława (B-klasa) – Olimpia Olsztynek
[30.07.2021 | 17:00] Constract Lubawa (A-klasa) – Ossa Biskupiec
[30.07.2021 | 17:00] Płomień Turznica – Motor Lubawa (IV liga)
[30.07.2021 | 17:00] Orzeł Ulnowo (A-klasa) – Radomniak Radomno
[30.07.2021 | 18:00] MKS Miłakowo – Tęcza Miłomłyn
[30.07.2021 | 18:00] Drwęca NML – GKS Wikielec (III liga)
[01.08.2021 | 15:00] GSZS Delfin Rybno – Grunwald Gierzwałd
[01.08.2021 | 16:00] Czarni Rudzienice – Zatoka Braniewo (IV liga)
[01.08.2021 | 17:00] Wałsza Pieniężno (A-klasa) – Ewingi Zalewo
Sparing #3: GSZS Delfin Rybno - KS Constract Lubawa 6:0 (3:0)
W ostatnim meczu kontrolnym przed inauguracją nowego sezonu piłkarze GSZS Delfina Rybno pewnie wygrali z Constractem Lubawa (A-klasa) 6:0.

GSZS DELFIN RYBNO - KS CONSTRACT LUBAWA 6:0 (3:0)
[1:0] - Paweł Żądłowski ('28)
[2:0] - Mateusz Zieliński ('36)
[3:0] - Mateusz Zieliński ('41)
[4:0] - Daniel Orzechowski ('64)
[5:0] - Patryk Rozentalski ('73)
[6:0] - Miłosz Drzewiński ('88)

Skład GSZS Delfina: Mateusz Leśniewski - Radosław Wolski, Bazyli Jabłonowski (Dżastin Górski), Paweł Choma, Przemysław Leśniewski - Jakub Kwaśniewski, Michał Malinowski, Patryk Rozentalski, Mateusz Zieliński, Daniel Orzechowski - Paweł Żądłowski (Miłosz Drzewiński)
Inauguracja nowego sezonu
W nadchodzący weekend 24/25. lipca br. na Warmii i Mazurach oficjalnie startuje sezon 2021/2022.

Na początek odbędą się mecze w ramach rundy wstępnej Wojewódzkiego Pucharu Polski, w której wezmą udział drużyny A-klasy, B-klasy oraz niezrzeszone.

GSZS Delfin Rybno zainauguruje sezon tydzień później, tj. 01. sierpnia br. spotkaniem w pierwszej rundzie WPP z Grunwaldem Gierzwałd.

Pełny terminarz WPP (rundy wstępnej): tutaj

Klub: Zgłoszenia do nowego sezonu
Gminny Szkolny Związek Sportowy „Delfin” Rybno, informuje że w sezonie 2021/2022 do rozgrywek prowadzonych przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej zgłasza drużyny w sześciu kategoriach wiekowych: senior, junior młodszy, trampkarz, młodzik, orlik, żak.

Senior: Klasa Okręgowa (grupa 2)
Junior Młodszy (2005 i młodsi): II liga wojewódzka B1 (grupa 3)
Trampkarz (2007 i młodsi): II liga wojewódzka C1 (grupa 4)
Młodzik: (2010 i młodsi): I liga wojewódzka D2 (grupa 4)
Orlik: (2012 i młodsi): turnieje zielone, niebieskie i zimowe halowe
Żak: (2014 i młodsi): turnieje niebieskie
Sparing #1: GSZS Delfin Rybno - Kormoran Zwierzewo 6:0 (3:0)
Pierwszy mecz kontrolny mają za sobą piłkarze GSZS Delfina Rybno.

Nasza drużyna pokonała na własnym terenie dziesiąty zespół poprzedniego sezonu II grupy Klasy Okręgowej - Kormorana Zwierzewo 6:0, a do bramki rywali trafiali: Patryk Rozentalski (3), Adrian Zasadzki (2) oraz Arkadiusz Konicz (1).

Kolejny sparing już w najbliższy piątek również na naszym stadionie, a przeciwnikiem będzie beniaminek IV ligi - Polonia Iłowo.
Klasa Okręgowa: roboczy terminarz rozgrywek
Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej przedstawił roboczy terminarz na rundę jesienną rozgrywek Klasy Okręgowej (grupa II) w sezonie 2021/2022.

GSZS Delfin Rybno inauguracyjny mecz rozegra na wyjeździe w weekend 07/08. sierpnia z Unią Susz. Pierwsza część sezonu zakończy się dla naszej drużyny 13/14. listopada domowym meczem ze Startem Nidzica. Jeżeli warunki pogodowe pozwolą to jeszcze w tym roku rozegrana zostanie awansem jedna kolejka z rundy wiosennej.

Szczegółowy terminarz: tutaj
Startuje okres przygotowawczy
Dzisiejszym treningiem o godz. 18:00 piłkarze GSZS Delfina Rybno oficjalnie rozpoczną przygotowania do nowego sezonu 2021/2022 w Klasie Okręgowej.

Wszystkie treningi naszego zespołu odbywać się będą tradycyjnie na obiektach miejscowego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej poinformował w odrębnym komunikacie, że inauguracja ligi nastąpi w weekend 07/08. sierpnia br. Tydzień wcześniej rozegramy mecz w ramach I rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. W planach są także trzy spotkania kontrolne (sparingpartnerów oraz terminy gier podamy w późniejszym czasie).
Paweł Świniarski zagra w GSZS Delfinie
Paweł Świniarski został nowym zawodnikiem GSZS Delfina Rybno.

Paweł jest wychowankiem naszego klubu i wraca do gry po kilku latach przerwy. 29-letni bramkostrzelny zawodnik z pewnością będzie bardzo wartościowym wzmocnieniem drużyny trenera Radosława Wasielewskiego.

Witamy i życzymy samych udanych występów w barwach GSZS Delfina Rybno oraz wielu zdobytych bramek.
Szymon Łątkowski i Jakub Olszewski odchodzą w GSZS Delfina
Szymon Łątkowski i Jakub Olszewski nie zagrają w przyszłym sezonie w GSZS Delfinie Rybno.

Szymon w rundzie wiosennej rozegrał jedenaście spotkań w forBET IV lidze i zdobył jedną bramkę. 22-letni obrońca prawdopodobnie odejdzie do innego klubu.

Z kolei Jakub Olszewski, który również dołączył do GSZS Delfina w przerwie zimowej, rozegrał w rundzie wiosennej dziesięć meczów i spędził na boisku łącznie 389 minut.

Dziękujemy obu zawodnikom za godne reprezentowanie GSZS Delfina Rybno i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką.
Łukasz Wietecha i Łukasz Margalski odchodzą z GSZS Delfina
Łukasz Wietecha i Łukasz Margalski nie zagrają w przyszłym sezonie w GSZS Delfinie Rybno.

Popularny "Wiecia" postanowił w pełni skupić się na obowiązkach trenerskich w klubie PFT Drewneks Sampława (B-klasa). W poprzednim sezonie 26-letni obrońca zagrał w szesnastu meczach forBET IV ligi, zdobywając trzy bramki.

Z kolei "Margi" porozumiał się z innym lokalnym zespołem i bardzo prawdopodobne, że w najbliższym czasie zmieni barwy klubowe. W zakończonym niedawno sezonie forBET IV ligi 23-letni skrzydłowy zagrał w siedemnastu meczach, raz wpisując się na listę strzelców.

Dziękujemy obu zawodnikom za godne reprezentowanie GSZS Delfina Rybno i życzymy powodzenia w dalszej przygodzie z piłką.
(34/34) GSZS Delfin Rybno - OKS Stomil II Olsztyn
Sobotnie spotkanie z rezerwami I-ligowego Stomilu Olsztyn będzie dla piłkarzy GSZS Delfina Rybno ostatnim akcentem w tym sezonie. Co prawda naszemu zespołowi nie udało się utrzymać w gronie czwartoligowców, jednak podopieczni trenera Radosława Wasielewskiego będą chcieli godnie zakończyć tegoroczne rozgrywki i zapowiadają walkę o zwycięstwo.

Więcej w rozwinięciu.
Strona 1 z 2 1 2 >
Najbliższy mecz
WPP - I runda:
-
GSZS Delfin
Rybno
 Grunwald
Gierzwałd

01. sierpnia | niedziela | g. 15:30
Poprzedni mecz
Mecz sparingowy:
6:0
(3:0)
GSZS Delfin
Rybno
 Constract
Lubawa

27. lipca | wtorek | g. 19:00
Tabela ligowa


KLASA OKRĘGOWA
GRUPA II
1 Warmia Olsztyn 0
2 Czarni Rudzienice 0
3 Drwęca Nowe Miasto Lub. 0
4 Ewingi Zalewo 0
5 Grunwald Gierzwałd 0
6 GSZS Delfin Rybno 0
7 Kormoran Zwierzewo 0
8 MKS Miłakowo 0
9 Olimpia Olsztynek 0
10 Ossa Biskupiec Pom. 0
11 Płomień Turznica 0
12 Polonia Pasłęk 0
13 Radomniak Radomno 0
14 Start Nidzica 0
15 Tęcza Miłomłyn 0
16 Unia Susz 0

--> Szczegółowa tabela <--
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


853019 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu