oben links oben rechts
left border
INFORMACJE ˇ HISTORIA ˇ ZARZĄD ˇ STADION ˇ KADRA ˇ TERMINARZ ˇ WYNIKI ˇ TABELA ˇ SPONSORZY ˇ Copyright ˇ Kontakt16. Styczeń 2021
Główny sponsor

Bądź na bieżąco!
Sponsor Silver

PIOTR TRUSZCZYŃSKI
tel. 604 419 062
Sponsor Premium

SŁAWOMIR TYLMAN
Sponsor Extra
Partner serwisu


Godziny pracy:
Pn - Nd (8:00-20:00)


tel. 23 696 60 50
mail. osirrybno@op.pl
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: miedniczek
Wspierają nas
forBET IV liga: GSZS Delfin Rybno - MKS Zatoka Braniewo
Zanim udamy się na zasłużony odpoczynek od ligowych zmagań, czeka nas jeszcze jeden mecz w ramach rozgrywek forBET IV ligi. Do Rybna przyjedzie szósta w tabeli Zatoka Braniewo.

Zespół z Braniewa imponował od początku obecnego sezonu, będąc przez wiele kolejek samodzielnym liderem, krocząc od zwycięstwa do zwycięstwa. Później przyszła seria porażek, czego efektem był stopniowy spadek w tabeli. Podopieczni trenera Piotra Zająca w siedemnastu rozegranych meczach zgromadzili trzydzieści punktów i legitymują się bilansem bramkowym 44 strzelonych i 37 straconych. W bezpośrednim spotkaniu pomiędzy obydwoma zespołami, które odbyło się w sierpniu w Braniewie, wygrała Zatoka 5:2.

Mecz odbędzie się w sobotę (05. grudnia) o godz. 12:00 bez udziału publiczności.

Bezpłatna transmisja live za pośrednictwem platformy TVCOM.PL (link). Relacja tekstowa na naszym facebookowym fanpage'u (link).

Obsada sędziowska:
P. Aptowicz (główny), R. Zielonka, A. Koper (asystenci)
forBET IV liga: kalendarz na rundę wiosenną
Warmińsko – Mazurski Związek Piłki Nożnej w Olsztynie przedstawił propozycję kalendarza rozgrywek w rundzie wiosennej. Zgodnie z przewidywaniami druga część sezonu forBET IV ligi miałaby ruszyć w weekend 20/21. marca. Według założeń ostatnia – 34. kolejka odbędzie się w dniach 19/20. czerwca.

Piłkarze GSZS Delfina swój pierwszy ligowy mecz na wiosnę rozegrają najprawdopodobniej 20. marca na wyjeździe z rezerwami II-ligowej Olimpii Elbląg. Sezon zakończy się 19. czerwca domowym spotkaniem ze Stomilem II Olsztyn.

[czytaj więcej]
forBET IV liga: zaległe spotkania
W zaległym meczu 15. kolejki forBET IV ligi Pisa Barczewo przegrała na własnym boisku z Olimpią II Elbląg 2:4 (0:3). Bramki dla gospodarzy zdobyli M. Paprocki, A. Kostrubski, natomiast dla gości trafiali W. Perlejewski (2) oraz P. Kazimierowski i O. Kordykiewicz.

Ostatnim akcentem rozgrywek ligowych w tym roku będzie rozegranie trzech innych zaległych spotkań: Jeziorak Iława – Mrągowia Mrągowo (5. grudnia), GSZS Delfin Rybno – Zatoka Braniewo (5. grudnia) oraz Olimpia II Elbląg – Tęcza Biskupiec (6. grudnia).
Harmonogram sparingów przed rundą wiosenną
Piłkarze GSZS Delfina Rybno przygotowania do rundy rewanżowej rozpoczną w drugiej połowie stycznia. Trener Radosław Wasielewski podał listę sparingpartnerów, z którymi nasza drużyna zmierzy się podczas okresu przygotowawczego.

30. stycznia 2021 | Motor Lubawa
07. lutego 2021 | Orzeł Janowiec Kościelny
13. lutego 2021 | Czarni Rudzienice
20. lutego 2021 | LZS Świedziebnia
27. lutego 2021 | Polonia Iłowo
06. marca 2021 | Unia Susz
10. marca 2021 | Motor Lubawa
forBET IV liga: terminy zaległych spotkań
Do kompletnego zakończenia pierwszej części sezonu w forBET IV lidze pozostało do rozegrania sześć przełożonych wcześniej spotkań. Wiadomo już, że mecze Zatoki Braniewo z Motorem Lubawa i Błękitnych Orneta z Granicą Kętrzyn odbędąsię na wiosnę (06.03.2021r.). Według zapewnień związku, pozostałe pojedynki muszą odbyć się jeszcze w tym roku, zgodnie z przedstawionym terminarzem.

15. kolejka: Pisa Barczewo - Olimpia II Elbląg 28.11.2020, g. 12:00
19. kolejka: Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn 28.11.2020, g. 13:00 06.03.2021, g. 14:00
19. kolejka: Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo 28.11.2020, g. 13:00 05.12.2020, g. 12:00
16. kolejka: Olimpia II Elbląg - Tęcza Biskupiec 05.12.2020, g. 12:00
19. kolejka: GSZS Delfin Rybno - Zatoka Braniewo 05.12.2020, g. 12:00
12. kolejka: Zatoka Braniewo - Motor Lubawa 06.03.2021, g. 14:00
forBET IV liga: GSZS Delfin Rybno - MKS Mrągowia Mrągowo
Przed piłkarzami GSZS Delfina ciężka przeprawa, bowiem w ramach 16. kolejki forBET IV ligi do Rybna przyjedzie aktualnie zajmująca trzecie miejsce w tabeli Mrągowia Mrągowo. Zespół prowadzony przez trenera Mariusza Niedziółkę rozgrywa całkiem przyzwoity i co ważne równy sezon. Dziesięć zwycięstw, jeden remis i cztery porażki to bilans, który pozwala na plasowaniu się w ścisłej czołówce ligowej tabeli. Przed tygodniem Mrągowia pokonała na własnym terenie Zatokę Braniewo 2:1. W drużynie z Mrągowa występuje były zawodnik GSZS Delfina - Wiktor Bojarowski. Mecz rozpocznie się w sobotę (31. października br.) o godz. 14:00 na stadionie przy ul. Sportowej 24a w Rybnie, bez udziału publiczności.

Obsada sędziowska:
M. Domżalski (główny), M. Szyszkowski, A. Lewkowicz (asystenci)

Przedostatnia kolejka pierwszej części sezonu zapowiada się równie ciekawie jak poprzednie. W Iławie dojdzie do derbowego starcia tamtejszego Jezioraka z Motorem Lubawa. Emocji nie powinno zabraknąć w Korszach, gdzie dobrze spisujący się zwłaszcza na własnym terenie MKS podejmie gości z Lidzbarka Warmińskiego. Lider - Mamry Giżycko tym razem zagrają na wyjeździe z Warmią Olsztyn. Wszystkie spotkania 16. kolejki odbędą się w sobotę.
forBET IV liga: GSZS Delfin Rybno - MKS Mazur Ełk
Po raz pierwszy w historii dojdzie do spotkania GSZS Delfina Rybno z Mazurem Ełk. Zespół z wschodu naszego województwa nie może zaliczyć startu obecnego sezonu do udanych. Według prognoz, drużynę prowadzoną przez Pawła Sobolewskiego stawiano może nie w gronie głównych faworytów, ale z pewnością jako solidnego czwartoligowca, który nie będzie musiał rozpaczliwie bić się o utrzymanie. Niestety dla Mazura obecna zdobycz punktowa plasuje go na odległym piętnastym miejscu. Oczywiście każdemu rywalowi życzymy powodzenia, jednak mamy nadzieję że po sobotnim meczu trzy punkty zostaną w Rybnie.

Obsada sędziowska:
D. Szul (główny), R. Rabczyński, G. Marchlewski (asystenci)

Czternasta kolejka forBET IV ligi odbędzie się w najbliższy weekend. Dojdzie w niej do starć m. in. rezerw elbląskiej Olimpii i Stomilu. Meczem kolejki wydaje się pojedynek Zatoki Braniewo z Mamrami Giżycko, czyli odpowiednio drugiej i czwartej drużyny tabeli. Lider z Lidzbarka Warmińskiego tym razem uda się na ciężki teren do Iławy. Mrągowia Mragowo podejmie u siebie "czerwoną latarnię" ligi - Tęczę Biskupiec.
Wytyczne przed meczem z Mazurem
Mecz 14. kolejki piłkarskiej forBET IV ligi pomiędzy GSZS Delfinem Rybno, a MKS-em Mazur Ełk odbędzie się bez udziału publiczności. Ma to związek z wpisaniem przez resort zdrowia powiatu działdowskiego do tzw. "czerwonej strefy" i idącymi za tym wytycznymi.

Do Zarządu GSZS Delfina Rybno zostały również wystosowane zalecenia od policjantów Posterunku Policji w Rybnie w sprawie organizacji meczu. Bezwzględnie w czasie meczu nie można gromadzić się pod stadionem. Dotyczy to sytuacji przebywania przez osoby nieuprawnione zarówno na terenie obiektu, jak i chociażby za płotem celem obejrzenia meczu. Wobec wszystkich osób, które nie dostosują się do w/w zaleceń będą wyciągane konsekwencje.


Podczas dwóch ostatnich meczów domowych mieliśmy spore problemy techniczne dotyczące transmisji internetowej, za co przepraszamy. Prawdopodobnie miało to związek z gubieniem zasięgu sieci internet przez router. Tym razem będziemy korzystać z usług innego dostawcy internetu, dlatego mamy nadzieję, że planowana transmisja live zostanie przeprowadzona bez przeszkód.

Link do transmisji ---> https://bit.ly/377utGD
forBET IV liga: MLKS Motor Lubawa - GSZS Delfin Rybno
Spora rzesza lokalnej społeczności kibicowskiej czekała na ten mecz. W sobotę dojdzie do derbowego pojedynku Motoru Lubawa z GSZS Delfinem Rybno. Plany pokrzyżowała pandemia COVID-19, przez którą spotkanie odbędzie się bez udziału publiczności. Gospodarze zapewniają o transmisji live poprzez platformę tvcom.pl.

Link ---> https://bit.ly/3dazcZ0

Obsada sędziowska:
K. Rudziński (główny), I. Paciorek, D. Bugajski (asystenci)

Drużyna prowadzona przez Krzysztofa Malinowskiego od lat należy do ścisłej czołówki rozgrywek czwartoligowych w naszym województwie. O sile zespołu decyduje odpowiednio zbilansowana kadra względem doświadczonych zawodników oraz lubawskiej młodzieży. Obecny sezon w wykonaniu MLKS-u nie należy do wybitnych. Zdecydowanie więcej punktów Motor zdobył dotychczas na wyjeździe, gdzie w sześciu meczach odniósł cztery zwycięstwa. W tabeli forBET IV ligi lubawianie plasują się na dziewiątym miejscu z dorobkiem dwudziestu punktów i jednym meczem rozegranym mniej.

W innych spotkaniach lider - Polonia Lidzbark Warmiński zagra z dobrze spisującymi się ostatnio Błękitnymi Pasym. Solidne Mamry Giżycko podejmą ostatnią w tabeli Tęczę Biskupiec, natomiast rewelacyjnie spisujące się rezerwy II-ligowej Olimpii Elbląg powalczą o punkty w Korszach.
forBET IV liga: GSZS Delfin Rybno - KKS Granica Kętrzyn
Wrócić na zwycięską drogę, to główne zadanie piłkarzy GSZS Delfina na najbliższy mecz z Granicą Kętrzyn. Po niezłym początku sezonu, nasz zespół ostatnio wyraźnie wyhamował, czego potwierdzeniem są trzy wysokie porażki. Do treningów powrócili w tygodniu nieobecni zawodnicy i jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie to trener Radosław Wasielewski w sobotę powinien mieć do dyspozycji optymalną kadrę.

Wspomniana Granica to drużyna, z którą rywalizowaliśmy dotychczas dwukrotnie. Na inaugurację sezonu 2016/2017 bez problemu rozbiliśmy rywali 4:1. W rewanżu powinno być podobnie, jednak pamiętny mecz, w którym GSZS Delfin w dziwnych okolicznościach stracił punkty. Aktualnie kętrzynianie, mający aspirację gry w wyższej lidze, plasują się na ósmym miejscu z dorobkiem osiemnastu oczek.

Spotkanie ze względu na wprowadzenie w powiecie działdowskim tzw. "czerwonej strefy" odbędzie się bez udziału publiczności.

Dla wszystkich kibiców mamy jednak miłą niespodziankę. Mecz będzie na żywo transmitowany poprzez platformę tvcom.pl.
Link ---> https://bit.ly/2GysRdy

Obsada sędziowska:
K. Ziółkowski (główny), J. Makowski, R. Zielonka (asystenci)

W pozostałych meczach tej kolejki, na pierwszy plan wysuwa się potyczka Zatoki Braniewo z Motorem Lubawa. Czy będąca ostatnio w słabej dyspozycji Zatoka będzie w stanie przeciwstawić się piątemu w tabeli Motorowi? Drugim ciekawym pojedynkiem, naszym zdaniem powinno być spotkanie Jezioraka Iława z Pisą Barczewo. Iławianie wyraźnie złapali przysłowiowy "wiatr w żagle". Podopieczni trenera Figurskiego zmierzą się z solidną ekipą z Barczewa. Wyrównany przebieg może mieć również rywalizacja młodzieży Olimpii Elbląg z wiceliderem z Mrągowa.
forBET IV liga: MKS Polonia Lidzbark W. - GSZS Delfin Rybno
Przed piłkarzami GSZS Delfina ciężka przeprawa w Lidzbarku Warmińskim. Rozpędzona Polonia notuje serię pięciu kolejnych wygranych. Zespół prowadzony przez trenera Czesława Żukowskiego potwierdza, że jest jednym z głównych faworytów ligi. Obecnie Polonia plasuje się na trzecim miejscu, mając dwa punkty mniej od lidera, jak i również jedno spotkanie rozegrane mniej. Dzisiejszy mecz będzie pierwszym oficjalnym pojedynkiem obu drużyn w historii. Miejmy nadzieję, że Rybianianie zagrają na miarę swoich możliwości, co zaowocuje osiągnięciem dobrego wyniku i wywiezieniem z Lidzbarka Warmińskiego punktów.

Obsada sędziowska:
D. Kossakowski (główny), M. Pereszczako, K. Kaczmarczyk (asystenci)

Na innych stadionach również odbędą się ciekawe spotkania. Aktualny lider tabeli Mrągowia Mrągowo zagra w Giżycku z lokalnym rywalem - Mamrami. Granica Kętrzyn, z którą zagramy za tydzień, w 11. kolejce zmierzy się na własnym stadionie z Zatoką Braniewo. Emocji nie powinno zabraknąć w Korszach, gdzie miejscowy MKS podejmie rozpędzonego Jezioraka Iława.
Strona 1 z 75 1 2 3 4 > >>
Najbliższy mecz
Mecz sparingowy:
-
MLKS Motor
Lubawa
 GSZS Delfin
Rybno

30. stycznia | sobota | g. 18:00
Poprzedni mecz
forBET IV liga (19/34):
2:2
(1:1)
GSZS Delfin
Rybno
 MKS Zatoka
Braniewo

05. grudnia | sobota | g. 12:00
Sponsor Gold

ŁUKASZ WITKOWSKI
www.eurostyl-meble.com.pl
Tabela ligowa
1 Mamry Giżycko 46
2 Mrągowia Mrągowo 41
3 Polonia Lidzbark W. 40
4 Motor Lubawa 39
5 MKS Korsze 31
6 Zatoka Braniewo 31
7 Olimpia II Elbląg 30
8 Pisa Barczewo 30
9 Jeziorak Iława 29
10 Granica Kętrzyn 28
11 Błękitni Pasym 26
12 Błękitni Orneta 22
13 Mazur Ełk 20
14 GSZS Delfin Rybno 19
15 Warmia Olsztyn 19
16 Stomil II Olsztyn 12
17 Tęcza Biskupiec 10
18 Olimpia Olsztynek 8

--> Szczegółowa tabela <--
Wspiera nas

www.libro.lubawa.pl
Polecamy


radrukrybno.pl
Nadruki na mat. tekstylnych, porcelanowych, szkle, aluminium, granicie i wielu innych

tel. 507 614 364

Partner - reklama

Rybno
ul. Wyzwolenia 62

Patron medialny

Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


758122 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu