Sparing: Motor Lubawa - GSZS Delfin Rybno 1:1 (1:0)
Dodane przez admingszs dnia Czerwiec 09 2020 17:11:56
W meczu kontrolnym rozegranym w piątek (5. czerwca) na bocznym boisku stadionu Łazienkowskiego w Lubawie GSZS Delfin Rybno zremisował 1:1 z ligowym rywalem, tamtejszym Motorem. Wynik spotkania otworzył celnym strzałem z rzutu karnego Cezary Sobolewski w 31. minucie. Wyrównanie padło w 70. minucie po samobójczym trafieniu jednego z obrońców gospodarzy.

Rewanż odbędzie się w piątek (12. czerwca) na stadionie OSiR w Rybnie o godz. 18:00.

MLKS MOTOR LUBAWA - GSZS DELFIN RYBNO 1:1 (1:0)
'31(k) Sobolewski - '70 Gerka (sam.)

GSZS Delfin: Mateusz Leśniewski ('46 Michał Licznerski, '68 Łukasz Piórkowski) - Tomasz Chądzyński, Michał Dzwonkowski, Adrian Zasadzki , Łukasz Wietecha - Bazyli Jabłonowski, Radosław Wolski, Patryk Rozentalski, Adrian Płoski, Kacper Zalewski - Mariusz Szatkiewicz, a ponad to Radosław Krygier, Paweł Choma, Damina Guzanek, Łukasz Margalski, Igor Szczepański, Paweł Żądłowski, Konrad Zalewski, Piotr Kraśnicki, Przemysław Leśniewski, zawodnik testowany