forBET IV liga: GSZS Delfin Rybno - ITS Jeziorak Iława
Dodane przez admingszs dnia Sierpień 26 2020 12:32:24
Pierwszy miesiąc rywalizacji w forBET IV lidze okazuje się niezwykle intensywny. Co prawda pozostają do rozegrania jeszcze dwie kolejki, jednak jak łatwo wyliczyć każda z drużyn w sierpniu gra niespełna co cztery i pół dnia.

Najbliższa seria gier zaplanowana na środę (26. sierpnia) niesie za sobą kolejne ciekawe pojedynki. Niepokonana dotychczas Zatoka Braniewo podejmie na własnym terenie Olimpię Olsztynek. Druga w tabeli Mrągowia zagra przed własną publicznością z Błękitnymi Orneta, zaś trzeci MKS Korsze powalczy o punkty z ostatnią w tabeli Teczą Biskupiec. Do Rybna przyjedzie podrażniony ostatnią wysoką porażką Jeziorak Iława.


Zespół prowadzony przez Wojciecha Figurskiego przed sezonem stawiany był w roli faworyta do awansu. Początek nowego sezonu ostudził nieco zapędy iławian, jednak mamy za sobą dopiero pięć kolejek i do końca rozgrywek wiele się może jeszcze zmienić. Obecnie Jeziorak plasuje się na jedenastym miejscu z dorobkiem sześciu punktów (wygrane z rezerwami Stomilu i Tęczą Biskupiec). Biorąc pod uwagę ambicje tej drużyny jest to wynik zdecydowanie poniżej oczekiwań.

Początek środowego spotkania o godz. 17:00.

Obsada sędziowska:
D. Wiśniewski (główny), M. Piekarska, S. Kwiatkowski (asystenci)