forBET IV liga: GSZS Delfin Rybno - ITS Jeziorak Iława 1:1 (1:1)
Dodane przez admingszs dnia Sierpień 27 2020 18:18:17
W meczu szóstej kolejki forBET IV ligi piłkarze GSZS Delfina Rybno zremisowali na własnym terenie z niżej notowanym Jeziorakiem Iława 1:1.

Spotkanie od początku toczyło się w szybkim tempie. Oba zespoły starały się grać otwartą piłkę. Już w 8. minucie Mariusz Szatkiewicz otrzymał idealne zagranie od Daniela Orzechowskiego i w sytuacji sam na sam z bramkarzem gości bez problemu ulokował futbolówkę w siatce. Kilka minut później ten sam zawodnik wykorzystał błąd defensywy iławian i trafił na 2:0. Niestety arbitrzy dopatrzyli się bardzo wątpliwej pozycji spalonej naszego napastnika i gol nie został uznany. W 21. minucie grający trener Jezioraka - Wojciech Figurski podbiegł w okolice naszego pola karnego i chcący odebrać mu piłkę Łukasz Wietecha niefortunnie skierował ją do własnej bramki. Do końca pierwszej połowy mimo kilku klarownych sytuacji GSZS Delfina nie udało się pokonać Dawida Ciury.

Po zmianie stron, w 55. minucie ponownie Mariusz Szatkiewicz był bliski zdobycia drugiej bramki w meczu, jednak sędziowie znów dopatrzyli się spalonego. Tym razem, naszym zdaniem słusznie. Piłkarze Jezioraka szukali swojej szansy jedynie w stałych fragmentach gry. Najgroźniej było po rzucie wolnym egzekwowanym w 78. minucie spotkania. Piłka po strzale Daniela Madeja o kilka centymetrów minęła naszą bramkę. W końcowej fazie meczu przyjezdni przejęli inicjatywę, jednak wszelkie próby zostały rozbijane przez defensywę GSZS Delfina około dwudziestego metra od bramki strzeżonej przez Mateusza Leśniewskiego. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1.

Podsumowując, należy uszanować remis z wymagającym przeciwnikiem, jednak biorąc pod uwagę przebieg meczu pozostaje wielki niedosyt, gdyż trzy punkty mogły pozostać w Rybnie.

GSZS DELFIN RYBNO - ITS JEZIORAK IŁAWA 1:1 (1:1)
'8 Szatkiewicz - '21 Wietecha (sam.)

Skład GSZS Delfina: Mateusz Leśniewski [C] - Jakub Słomski, Tomasz Chądzyński, Adrian Zasadzki, Łukasz Wietecha ('81 Przemysław Leśniewski) - Radosław Wolski, Bazyli Jabłonowski ('84 Paweł Choma), Mateusz Zieliński ('70 Miłosz Drzewiński), Adrian Płoski ('65 Patryk Rozentalski), Daniel Orzechowski - Mariusz Szatkiewicz