forBET IV liga: MKS Olimpia Olsztynek - GSZS Delfin Rybno 0:2 (0:2)
Dodane przez admingszs dnia Wrzesień 01 2020 13:26:34
Zawodnicy GSZS Delfina, mając w pamięci środowy remis i pechową stratę punktów z Jeziorakiem, na mecz do Olsztynka wybrali się z zamiarem walki o pełną pulę. Taktyka przygotowana przez trenera Radosława Wasielewskiego okazała się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Rybinianie nie dość, że wygrali, to na terenie rywala nie stracili bramki.

Wynik spotkania został ustalony już w pierwszej połowie. Nasza drużyna swoją przewagę udokumentowała dwoma, niemal identycznymi trafieniami. Najpierw w 22. minucie rajd prawą stroną boiska przeprowadził Mariusz Szatkiewicz. Jego strzał obronił bramkarz Rafał Miara, ale wobec dobitki Mateusza Zielińskiego był już bez szans. Kilkanaście minut później ponownie Mariusz Szatkiewicz szarpnął prawą stroną i uderzył na bramkę Olimpii. Po interwencji goalkippera piłka wpadła wprost pod nogi nadbiegającego Daniela Orzechowskiego, który nie miał problemów aby wpakować ją do pustej bramki.

Druga połowa nie przyniosła nagłej zmiany obrazu gry. To GSZS Delfin przeważał, natomiast piłkarze z Olsztynka szukali swoich szans najprostszymi sposobami. Po raz kolejny, dobrze dysponowana defensywa naszego zespołu nie pozwalała miejscowym na rozwinięcie skrzydeł. Spotkanie zakończyło się pewnym i zasłużonym zwycięstwem podopiecznych trenera Radosława Wasielewskiego.

MKS OLIMPIA OLSZTYNEK - GSZS DELFIN RYBNO 0:2 (0:2)
'22 Zieliński, '44 Orzechowski

Skład GSZS Delfina: Mateusz Leśniewski [C] - Jakub Słomski, Tomasz Chądzyński, Adrian Zasadzki, Łukasz Wietecha ('90 Przemysław Leśniewski) - Radosław Wolski, Bazyli Jabłonowski, Mateusz Zieliński ('81 Miłosz Drzewiński), Adrian Płoski ('79 Patryk Rozentalski), Daniel Orzechowski ('72 Paweł Choma) - Mariusz Szatkiewicz ('90 Paweł Żądłowski)