oben links oben rechts
left border
INFORMACJE ˇ HISTORIA ˇ ZARZĄD ˇ STADION ˇ KADRA ˇ TERMINARZ ˇ WYNIKI ˇ TABELA ˇ SPONSORZY ˇ Copyright ˇ Kontakt19. Wrzesień 2020
WMZPN_TV
Magazyn forBET IV ligi
[9. kolejka - 14.09.2020]

Główny sponsor

Bądź na bieżąco!
Sponsor Silver

PIOTR TRUSZCZYŃSKI
tel. 604 419 062
Zespoły młodzieżowe
kat. Junior
GSZS Delfin
Rybno
-:-
(-:-)
Radomniak
Radomno

20.09.2020 | niedziela | g. 13:00
-> terminarz, wyniki, tabela <-
kat. Trampkarz
GSZS Delfin
Rybno
-:-
(-:-)
KS
Mroczno

20.09.2020 | niedziela | g. 11:00
-> terminarz, wyniki, tabela <-
kat. Młodzik
GSZS Delfin
Rybno
-:-
(-:-)
Mały Jeziorak
Iława

18.09.2020 | piątek | g. 17:00
-> terminarz, wyniki, tabela <-
Sponsor Premium

SŁAWOMIR TYLMAN
Kalendarz
WRZESIEŃ 2020
31
Pn
1
Wt
2
Śr
3
Cz
4
Pt
5
6
Nd
7
Pn
8
Wt
9
Śr
10
Cz
11
Pt
12
13
Nd
14
Pn
15
Wt
16
Śr
17
Cz
18
Pt
12
20
Nd
21
Pn
22
Wt
23
Śr
24
Cz
25
Pt
26
27
Nd
28
Pn
29
Wt
30
Śr
1
Cz
2
Pt
3
4
Nd
Sponsor Extra
Partner serwisu


Godziny pracy:
Pn - Nd (8:00-20:00)


tel. 23 696 60 50
mail. osirrybno@op.pl
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: miedniczek
Terminarz Runda jesienna 2020/2021
Kolejka 1 - 1-2 sierpnia

Zatoka Braniewo - Olimpia II Elbląg
GSZS Delfin Rybno - Tęcza Biskupiec
Warmia Olsztyn - Stomil II Olsztyn
Błękitni Pasym - Mrągowia Mrągowo
ITS Jeziorak Iława - Mamry Giżycko
Olimpia Olsztynek - Mazur Ełk
MKS Korsze - Motor Lubawa
Pisa Barczewo - Granica Kętrzyn
Błękitni Orneta - Polonia Lidzbark Warmiński

Kolejka 2 - 5 sierpnia

Olimpia II Elbląg - Polonia Lidzbark Warmiński
Granica Kętrzyn - Błękitni Orneta
Motor Lubawa - Pisa Barczewo
Mazur Ełk - MKS Korsze
Mamry Giżycko - Olimpia Olsztynek
Mrągowia Mrągowo - ITS Jeziorak Iława
Stomil II Olsztyn - Błękitni Pasym
Zatoka Braniewo - GSZS Delfin Rybno
Warmia Olsztyn - Tęcza Biskupiec

Kolejka 3 - 8-9 sierpnia

GSZS Delfin Rybno - Olimpia II Elbląg
Warmia Olsztyn - Zatoka Braniewo
Błękitni Pasym - Tęcza Biskupiec
ITS Jeziorak Iława - Stomil II Olsztyn
Olimpia Olsztynek - Mrągowia Mrągowo
MKS Korsze - Mamry Giżycko
Pisa Barczewo - Mazur Ełk
Błękitni Orneta - Motor Lubawa
Polonia Lidzbark Warmiński - Granica Kętrzyn

Kolejka 4 - 15-16 sierpnia

Olimpia II Elbląg - Granica Kętrzyn
Motor Lubawa - Polonia Lidzbark Warmiński
Mazur Ełk - Błękitni Orneta
Mamry Giżycko - Pisa Barczewo
Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze
Stomil II Olsztyn - Olimpia Olsztynek
Zatoka Braniewo - Błękitni Pasym
GSZS Delfin Rybno - Warmia Olsztyn
ITS Jeziorak Iława - Tęcza Biskupiec

Kolejka 5 - 22-23 sierpnia

Warmia Olsztyn - Olimpia II Elbląg
Błękitni Pasym - GSZS Delfin Rybno
ITS Jeziorak Iława - Zatoka Braniewo
Olimpia Olsztynek - Tęcza Biskupiec
MKS Korsze - Stomil II Olsztyn
Pisa Barczewo - Mrągowia Mrągowo
Błękitni Orneta - Mamry Giżycko
Polonia Lidzbark Warmiński - Mazur Ełk
Granica Kętrzyn - Motor Lubawa

Kolejka 6 - 26 sierpnia

Olimpia II Elbląg - Motor Lubawa
Mazur Ełk - Granica Kętrzyn
Mamry Giżycko - Polonia Lidzbark Warmiński
Mrągowia Mrągowo - Błękitni Orneta
Stomil II Olsztyn - Pisa Barczewo
Zatoka Braniewo - Olimpia Olsztynek
GSZS Delfin Rybno - ITS Jeziorak Iława
Warmia Olsztyn - Błękitni Pasym
MKS Korsze - Tęcza Biskupiec

Kolejka 7 - 29-30 sierpnia

Błękitni Pasym - Olimpia II Elbląg
ITS Jeziorak Iława - Warmia Olsztyn
Olimpia Olsztynek - GSZS Delfin Rybno
MKS Korsze - Zatoka Braniewo
Pisa Barczewo - Tęcza Biskupiec
Błękitni Orneta - Stomil II Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński - Mrągowia Mrągowo
Granica Kętrzyn - Mamry Giżycko
Motor Lubawa - Mazur Ełk

Kolejka 8 - 5-6 września

Olimpia II Elbląg - Mazur Ełk
Mamry Giżycko - Motor Lubawa
Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn
Stomil II Olsztyn - Polonia Lidzbark Warmiński
Zatoka Braniewo - Pisa Barczewo
GSZS Delfin Rybno - MKS Korsze
Warmia Olsztyn - Olimpia Olsztynek
Błękitni Pasym - ITS Jeziorak Iława
Błękitni Orneta - Tęcza Biskupiec

Kolejka 9 - 12-13 września

ITS Jeziorak Iława - Olimpia II Elbląg
Olimpia Olsztynek - Błękitni Pasym
MKS Korsze - Warmia Olsztyn
Pisa Barczewo - GSZS Delfin Rybno
Błękitni Orneta - Zatoka Braniewo
Polonia Lidzbark Warmiński - Tęcza Biskupiec
Granica Kętrzyn - Stomil II Olsztyn
Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo
Mazur Ełk - Mamry Giżycko

Kolejka 10 - 19-20 września

Olimpia II Elbląg - Mamry Giżycko
Mrągowia Mrągowo - Mazur Ełk
Stomil II Olsztyn - Motor Lubawa
Zatoka Braniewo - Polonia Lidzbark Warmiński
GSZS Delfin Rybno - Błękitni Orneta
Warmia Olsztyn - Pisa Barczewo
Błękitni Pasym - MKS Korsze
ITS Jeziorak Iława - Olimpia Olsztynek
Granica Kętrzyn - Tęcza Biskupiec

Kolejka 11 - 26-27 września

Olimpia Olsztynek - Olimpia II Elbląg
MKS Korsze - ITS Jeziorak Iława
Pisa Barczewo - Błękitni Pasym
Błękitni Orneta - Warmia Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński - GSZS Delfin Rybno
Granica Kętrzyn - Zatoka Braniewo
Motor Lubawa - Tęcza Biskupiec
Mazur Ełk - Stomil II Olsztyn
Mamry Giżycko - Mrągowia Mrągowo

Kolejka 12 - 3-4 października

Olimpia II Elbląg - Mrągowia Mrągowo
Stomil II Olsztyn - Mamry Giżycko
Zatoka Braniewo - Motor Lubawa
GSZS Delfin Rybno - Granica Kętrzyn
Warmia Olsztyn - Polonia Lidzbark Warmiński
Błękitni Pasym - Błękitni Orneta
ITS Jeziorak Iława - Pisa Barczewo
Olimpia Olsztynek - MKS Korsze
Mazur Ełk - Tęcza Biskupiec

Kolejka 13 - 10-11 października

MKS Korsze - Olimpia II Elbląg
Pisa Barczewo - Olimpia Olsztynek
Błękitni Orneta - ITS Jeziorak Iława
Polonia Lidzbark Warmiński - Błękitni Pasym
Granica Kętrzyn - Warmia Olsztyn
Motor Lubawa - GSZS Delfin Rybno
Mazur Ełk - Zatoka Braniewo
Mamry Giżycko - Tęcza Biskupiec
Mrągowia Mrągowo - Stomil II Olsztyn

Kolejka 14 - 17-18 października

Olimpia II Elbląg - Stomil II Olsztyn
Zatoka Braniewo - Mamry Giżycko
GSZS Delfin Rybno - Mazur Ełk
Warmia Olsztyn - Motor Lubawa
Błękitni Pasym - Granica Kętrzyn
ITS Jeziorak Iława - Polonia Lidzbark Warmiński
Olimpia Olsztynek - Błękitni Orneta
MKS Korsze - Pisa Barczewo
Mrągowia Mrągowo - Tęcza Biskupiec

Kolejka 15 - 24-25 października

Pisa Barczewo - Olimpia II Elbląg
Błękitni Orneta - MKS Korsze
Polonia Lidzbark Warmiński - Olimpia Olsztynek
Granica Kętrzyn - ITS Jeziorak Iława
Motor Lubawa - Błękitni Pasym
Mazur Ełk - Warmia Olsztyn
Mamry Giżycko - GSZS Delfin Rybno
Mrągowia Mrągowo - Zatoka Braniewo
Stomil II Olsztyn - Tęcza Biskupiec

Kolejka 16 - 31 października

Olimpia II Elbląg - Tęcza Biskupiec
Zatoka Braniewo - Stomil II Olsztyn
GSZS Delfin Rybno - Mrągowia Mrągowo
Warmia Olsztyn - Mamry Giżycko
Błękitni Pasym - Mazur Ełk
ITS Jeziorak Iława - Motor Lubawa
Olimpia Olsztynek - Granica Kętrzyn
MKS Korsze - Polonia Lidzbark Warmiński
Pisa Barczewo - Błękitni Orneta

Kolejka 17 - 7-8 listopada

Błękitni Orneta - Olimpia II Elbląg
Polonia Lidzbark Warmiński - Pisa Barczewo
Granica Kętrzyn - MKS Korsze
Motor Lubawa - Olimpia Olsztynek
Mazur Ełk - ITS Jeziorak Iława
Mamry Giżycko - Błękitni Pasym
Mrągowia Mrągowo - Warmia Olsztyn
Stomil II Olsztyn - GSZS Delfin Rybno
Zatoka Braniewo - Tęcza Biskupiec

Kolejka 18 - 14-15 listopada

Olimpia II Elbląg - Zatoka Braniewo
Tęcza Biskupiec - GSZS Delfin Rybno
Stomil II Olsztyn - Warmia Olsztyn
Mrągowia Mrągowo - Błękitni Pasym
Mamry Giżycko - ITS Jeziorak Iława
Mazur Ełk - Olimpia Olsztynek
Motor Lubawa - MKS Korsze
Granica Kętrzyn - Pisa Barczewo
Polonia Lidzbark Warmiński - Błękitni Orneta

Kolejka 19 - 21-22 listopada

Tęcza Biskupiec - Warmia Olsztyn
Polonia Lidzbark Warmiński - Olimpia II Elbląg
Błękitni Orneta - Granica Kętrzyn
Pisa Barczewo - Motor Lubawa
MKS Korsze - Mazur Ełk
Olimpia Olsztynek - Mamry Giżycko
ITS Jeziorak Iława - Mrągowia Mrągowo
Błękitni Pasym - Stomil II Olsztyn
GSZS Delfin Rybno - Zatoka Braniewo

Najbliższy mecz
forBET IV liga (11/34):
-
Polonia
Lidzbark W.
 GSZS Delfin
Rybno

25. sierpnia | piątek | g. 19:00
Poprzedni mecz
forBET IV liga (10/34):
-:-
(-:-)
GSZS Delfin
Rybno
 MKS Błękitni
Orneta

19. sierpnia | sobota | g. 16:00
Sponsor Gold

ŁUKASZ WITKOWSKI
www.eurostyl-meble.com.pl
Tabela ligowa
1 Zatoka Braniewo 21
2 Mrągowia Mrągowo 19
3 Polonia Lidzbark W. 17
4 Mamry Giżycko 16
5 Jeziorak Iława 16
6 Pisa Barczewo 14
7 Motor Lubawa 14
8 Olimpia II Elbląg 14
9 MKS Korsze 14
10 GSZS Delfin Rybno 14
11 Granica Kętrzyn 12
12 Stomil II Olsztyn 10
13 Warmia Olsztyn 10
14 Błękitni Orneta 10
15 Błękitni Pasym 10
16 Mazur Ełk 8
17 Olimpia Olsztynek 8
18 Tęcza Biskupiec 3

--> Szczegółowa tabela <--
Najlepsi strzelcy

Mariusz Szatkiewicz
3 1 0

Łukasz Wietecha
2 0 0

Daniel Orzechowski
2 2 0

Miłosz Drzewiński
2 0 0

Mateusz Zieliński
2 0 0
Wspiera nas

www.libro.lubawa.pl
Polecamy


radrukrybno.pl
Nadruki na mat. tekstylnych, porcelanowych, szkle, aluminium, granicie i wielu innych

tel. 507 614 364

Partner - reklama

Rybno
ul. Wyzwolenia 62

Patron medialny

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


689962 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu