oben links oben rechts
left border
INFORMACJE ˇ HISTORIA ˇ ZARZĄD ˇ STADION ˇ KADRA ˇ TERMINARZ ˇ WYNIKI ˇ TABELA ˇ SPONSORZY ˇ Copyright ˇ Kontakt04. Lipiec 2020
Główny sponsor

Bądź na bieżąco!
Sponsor Silver

PIOTR TRUSZCZYŃSKI
tel. 604 419 062
Sponsor Premium

SŁAWOMIR TYLMAN
Kalendarz
LIPIEC 2020
29
Pn
30
Wt
1
Śr
2
Cz
3
4
Sb
5
Nd
6
Pn
7
Wt
8
Śr
9
Cz
10
11
Sb
12
Nd
13
Pn
14
Wt
15
Śr
16
Cz
17
Pt
18
Sb
19
Nd
20
Pn
21
Wt
22
Śr
23
Cz
24
Pt
25
Sb
26
Nd
27
Pn
28
Wt
29
Śr
30
Cz
31
Pt
1
Sb
2
Nd
Sponsor Extra
Partner serwisu


Godziny pracy:
Pn - Nd (8:00-20:00)


tel. 23 696 60 50
mail. osirrybno@op.pl
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: miedniczek
Terminarz V liga
1. kolejka - 10/11. sierpnia
Płomień Turznica -:- Polonia Pasłęk
Start Nidzica -:- GKS Stawiguda
Tęcza Miłomłyn -:- Ewingi Zalewo
Barkas Tolkmicko -:- Olimpia Olsztynek
Grunwald Gierzwałd -:- Drwęca Nowe Miasto
Kormoran Zwierzewo -:- GSZS Delfin Rybno
Fortuna Gągławki -:- Orzeł Janowiec K.
Polonia Iłowo -:- Unia Susz

2. kolejka - 14. sierpnia
Polonia Pasłęk -:- Unia Susz
Orzeł Janowiec K. -:- Polonia Iłowo
GSZS Delfin Rybno -:- Fortuna Gągławki
Drwęca Nowe Miasto -:- Kormoran Zwierzewo
Olimpia Olsztynek -:- Grunwald Gierzwałd
Ewingi Zalewo -:- Barkas Tolkmicko
GKS Stawiguda -:- Tęcza Miłomłyn
Płomień Turznica -:- Start Nidzica

3. kolejka - 17/18. sierpnia
Start Nidzica -:- Polonia Pasłęk
Tęcza Miłomłyn -:- Płomień Turznica
Barkas Tolkmicko -:- GKS Stawiguda
Grunwald Gierzwałd -:- Ewingi Zalewo
Kormoran Zwierzewo -:- Olimpia Olsztynek
Fortuna Gągławki -:- Drwęca Nowe Miasto
Polonia Iłowo -:- GSZS Delfin Rybno
Unia Susz -:- Orzeł Janowiec K.

4. kolejka - 24/25. sierpnia
Polonia Pasłęk -:- Orzeł Janowiec K.
GSZS Delfin Rybno. -:- Unia Susz
Drwęca Nowe Miasto -:- Polonia Iłowo
Olimpia Olsztynek -:- Fortuna Gągławki
Ewingi Zalewo -:- Kormoran Zwierzewo
GKS Stawiguda -:- Grunwald Gierzwałd
Płomień Turznica -:- Barkas Tolkmicko
Start Nidzica -:- Tęcza Miłomłyn

5. kolejka - 31. sierpnia / 01. września
Tęcza Miłomłyn -:- Polonia Pasłęk
Barkas Tolkmicko -:- Start Nidzica
Grunwald Gierzwałd -:- Płomień Turznica
Kormoran Zwierzewo -:- GKS Stawiguda
Fortuna Gągławki -:- Ewingi Zalewo
Polonia Iłowo -:- Olimpia Olsztynek
Unia Susz -:- Drwęca Nowe Miasto
Orzeł Janowiec K. -:- GSZS Delfin Rybno

6. kolejka - 07/08. września
Polonia Pasłęk -:- GSZS Delfin Rybno
Drwęca Nowe Miasto -:- Orzeł Janowiec K.
Olimpia Olsztynek -:- Unia Susz
Ewingi Zalewo -:- Polonia Iłowo
GKS Stawiguda -:- Fortuna Gągławki
Płomień Turznica -:- Kormoran Zwierzewo
Start Nidzica -:- Grunwald Gierzwałd
Tęcza Miłomłyn -:- Barkas Tolkmicko

7. kolejka - 14/15. września
Barkas Tolkmicko -:- Polonia Pasłęk
Grunwald Gierzwałd -:- Tęcza Miłomłyn
Kormoran Zwierzewo -:- Start Nidzica
Fortuna Gągławki -:- Płomień Turznica
Polonia Iłowo -:- GKS Stawiguda
Unia Susz -:- Ewingi Zalewo
Orzeł Janowiec K. -:- Olimpia Olsztynek
GSZS Delfin Rybno -:- Drwęca Nowe Miasto

8. kolejka - 21/22. września
Polonia Pasłęk -:- Drwęca Nowe Miasto
Olimpia Olsztynek -:- GSZS Delfin Rybno
Ewingi Zalewo -:- Orzeł Janowiec K.
GKS Stawiguda -:- Unia Susz
Płomień Turznica -:- Polonia Iłowo
Start Nidzica -:- Fortuna Gągławki
Tęcza Miłomłyn -:- Kormoran Zwierzewo
Barkas Tolkmicko -:- Grunwald Gierzwałd

9. kolejka - 28/29. września
Grunwald Gierzwałd -:- Polonia Iłowo
Kormoran Zwierzewo -:- Barkas Tolkmicko
Fortuna Gągławki -:- Tęcza Miłomłyn
Polonia Iłowo -:- Start Nidzica
Unia Susz -:- Płomień Turznica
Orzeł Janowiec K. -:- GKS Stawiguda
GSZS Delfin Rybno -:- Ewingi Zalewo
Drwęca Nowe Miasto -:- Olimpia Olsztynek

10. kolejka - 05/06. października
Polonia Pasłęk -:- Olimpia Olsztynek
Ewingi Zalewo -:- Drwęca Nowe Miasto
GKS Stawiguda -:- GSZS Delfin Rybno
Płomień Turznica -:- Orzeł Janowiec K.
Start Nidzica -:- Unia Susz
Tęcza Miłomłyn -:- Polonia Iłowo
Barkas Tolkmicko -:- Fortuna Gągławki
Grunwald Gierzwałd -:- Kormoran Zwierzewo

11. kolejka - 12/13. października
Kormoran Zwierzewo -:- Polonia Pasłęk
Fortuna Gągławki -:- Grunwald Gierzwałd
Polonia Iłowo -:- Barkas Tolkmicko
Unia Susz -:- Tęcza Miłomłyn
Orzeł Janowiec K. -:- Start Nidzica
GSZS Delfin Rybno -:- Płomień Turznica
Drwęca Nowe Miasto -:- GKS Stawiguda
Olimpia Olsztynek -:- Ewingi Zalewo

12. kolejka - 19/20. października
Polonia Pasłęk -:- Ewingi Zalewo
GKS Stawiguda -:- Olimpia Olsztynek
Płomień Turznica -:- Drwęca Nowe Miasto
Start Nidzica -:- GSZS Delfin Rybno
Tęcza Miłomłyn -:- Orzeł Janowiec K.
Barkas Tolkmicko -:- Unia Susz
Grunwald Gierzwałd -:- Polonia Iłowo
Kormoran Zwierzewo -:- Fortuna Gągławki

13. kolejka - 26/27. października
Fortuna Gągławki -:- Polonia Pasłęk
Polonia Iłowo -:- Kormoran Zwierzewo
Unia Susz -:- Grunwald Gierzwałd
Orzeł Janowiec K. -:- Barkas Tolkmicko
GSZS Delfin Rybno -:- Tęcza Miłomłyn
Drwęca Nowe Miasto -:- Start Nidzica
Olimpia Olsztynek -:- Płomień Turznica
Ewingi Zalewo -:- GKS Stawiguda

14. kolejka - 02/03. listopada
Polonia Pasłęk -:- GKS Stawiguda
Płomień Turznica -:- Ewingi Zalewo
Start Nidzica -:- Olimpia Olsztynek
Tęcza Miłomłyn -:- Drwęca Nowe Miasto
Barkas Tolkmicko -:- GSZS Delfin Rybno
Grunwald Gierzwałd -:- Orzeł Janowiec K.
Kormoran Zwierzewo -:- Unia Susz
Fortuna Gągławki -:- Polonia Iłowo

15. kolejka - 09/10. listopada
Polonia Iłowo -:- Polonia Pasłęk
Unia Susz -:- Fortuna Gągławki
Orzeł Janowiec K. -:- Kormoran Zwierzewo
GSZS Delfin Rybno -:- Grunwald Gierzwałd
Drwęca Nowe Miasto -:- Barkas Tolkmicko
Olimpia Olsztynek -:- Tęcza Miłomłyn
Ewingi Zalewo -:- Start Nidzica
GKS Stawiguda -:- Płomień Turznica

16. kolejka - 16/17. listopada
Polonia Pasłęk -:- Płomień Turznica
GKS Stawiguda/td> -:- Start Nidzica
Ewingi Zalewo -:- Tęcza Miłomłyn
Olimpia Olsztynek -:- Barkas Tolkmicko
Drwęca Nowe Miasto -:- Grunwald Gierzwałd
GSZS Delfin Rybno -:- Kormoran Zwierzewo
Orzeł Janowiec K. -:- Fortuna Gągławki
Unia Susz -:- Polonia Iłowo

17. kolejka - 23/24. listopada
Unia Susz -:- Polonia Pasłęk
Polonia Iłowo -:- Orzeł Janowiec K.
Fortuna Gągławki -:- GSZS Delfin Rybno
Kormoran Zwierzewo -:- Drwęca Nowe Miasto
Grunwald Gierzwałd -:- Olimpia Olsztynek
Barkas Tolkmicko -:- Ewingi Zalewo
Tęcza Miłomłyn -:- GKS Stawiguda
Start Nidzica -:- Płomień Turznica

18. kolejka - 28/29. marca
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
-:-
Najbliższy mecz
Mecz sparingowy:
-
GSZS Delfin
Rybno
 Orzeł
Janowiec K.

10. lipca | piątek | g. 18:00
Poprzedni mecz
Mecz sparingowy:
-:-
(-:-)
GSZS Delfin
Rybno
 Wkra
Żuromin

03. lipca | piątek | g. 19:00
Sponsor Gold

ŁUKASZ WITKOWSKI
www.eurostyl-meble.com.pl
Tabela ligowa
1 Błękitni Orneta 0
2 Błękitni Pasym 0
3 Granica Kętrzyn 0
4 GSZS Delfin Rybno 0
5 Jeziorak Iława 0
6 Mamry Giżycko 0
7 Mazur Ełk 0
8 MKS Korsze 0
9 Motor Lubawa 0
10 Mrągowia Mrągowo 0
11 Olimpia II Elbląg 0
12 Pisa Barczewo 0
13 Polonia Lidzbark W. 0
14 Stomil II Olsztyn 0
15 Tęcza Biskupiec 0
16 Warmia Olsztyn 0
17 Zatoka Braniewo 0

--> Szczegółowa tabela <--
Wspiera nas

www.libro.lubawa.pl
Polecamy


radrukrybno.pl
Nadruki na mat. tekstylnych, porcelanowych, szkle, aluminium, granicie i wielu innych

tel. 507 614 364

Partner - reklama

Rybno
ul. Wyzwolenia 62

Patron medialny

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


605226 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu