oben links oben rechts
left border
INFORMACJE ˇ HISTORIA ˇ ZARZĄD ˇ STADION ˇ KADRA ˇ TERMINARZ ˇ WYNIKI ˇ TABELA ˇ SPONSORZY ˇ Copyright ˇ Kontakt30. Lipiec 2021
Główny sponsor

Bądź na bieżąco!
Zespoły młodzieżowe
kat. Trampkarz
GSZS Delfin
Rybno
10:1
(3:0)
KS
Mroczno

20.06.2021 | niedziela | g. 11:00
-> terminarz, wyniki, tabela <-
kat. Młodzik
GSZS Delfin
Rybno
1:3
(0:2)
Młode Lwy
Mszanowo

18.06.2021 | piątek | g. 17:00
-> terminarz, wyniki, tabela <-
Liga-NET
Partner serwisu


Godziny pracy:
Pn - Nd (8:00-20:00)


tel. 23 696 60 50
mail. osirrybno@op.pl
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: miedniczek
Tabela


SEZON 2019/2020 - TABELA PO ROZEGRANIU 17. KOLEJEK:
1.  GSZS Delfin Rybno 17 42 13 3 1 58-13
2.  Olimpia Olsztynek 17 35 11 2 4 45-23
3.  Unia Susz 17 34 11 1 5 50-21
4.  Polonia Iłowo 17 33 10 3 4 39-24
5.  Start Nidzica 17 30 10 0 7 37-30
6.  Barkas Tolkmicko 16 29 9 2 5 36-29
7.  Polonia Pasłęk 17 22 6 4 7 41-47
8.  Tęcza Miłomłyn 15 21 6 3 6 27-28
9.  GKS Stawiguda 16 20 6 2 8 38-45
10.  Drwęca Nowe Miasto 17 20 6 2 9 38-45
11.  Orzeł Janowiec K. 17 20 5 5 7 31-33
12.  Kormoran Zwierzewo 17 16 5 1 11 35-60
13.  Grunwald Gierzwałd 17 16 5 1 11 26-42
14.  Ewingi Zalewo 15 14 3 5 7 24-34
15.  Płomień Turznica 17 13 3 4 10 24-46
16.  Fortuna Gągławki 17 13 3 4 10 22-51


1. miejsce (kolor ciemnozielony) - awans do IV ligi
2. miejsce (kolor jasnozielony) - baraże o IV ligę
13.-14. miejsce (kolor pomarańczowy) - baraże o Klasę Okręgową
15.-16. miejsce (kolor czerwony) - spadek do A-klasy
Najbliższy mecz
WPP - I runda:
-
GSZS Delfin
Rybno
 Grunwald
Gierzwałd

01. sierpnia | niedziela | g. 15:30
Poprzedni mecz
Mecz sparingowy:
6:0
(3:0)
GSZS Delfin
Rybno
 Constract
Lubawa

27. lipca | wtorek | g. 19:00
Tabela ligowa


KLASA OKRĘGOWA
GRUPA II
1 Warmia Olsztyn 0
2 Czarni Rudzienice 0
3 Drwęca Nowe Miasto Lub. 0
4 Ewingi Zalewo 0
5 Grunwald Gierzwałd 0
6 GSZS Delfin Rybno 0
7 Kormoran Zwierzewo 0
8 MKS Miłakowo 0
9 Olimpia Olsztynek 0
10 Ossa Biskupiec Pom. 0
11 Płomień Turznica 0
12 Polonia Pasłęk 0
13 Radomniak Radomno 0
14 Start Nidzica 0
15 Tęcza Miłomłyn 0
16 Unia Susz 0

--> Szczegółowa tabela <--
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


852999 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu