oben links oben rechts
left border
INFORMACJE ˇ HISTORIA ˇ ZARZĄD ˇ STADION ˇ KADRA ˇ TERMINARZ ˇ WYNIKI ˇ TABELA ˇ SPONSORZY ˇ Copyright ˇ Kontakt04. Lipiec 2020
Główny sponsor

Bądź na bieżąco!
Sponsor Silver

PIOTR TRUSZCZYŃSKI
tel. 604 419 062
Sponsor Premium

SŁAWOMIR TYLMAN
Kalendarz
LIPIEC 2020
29
Pn
30
Wt
1
Śr
2
Cz
3
4
Sb
5
Nd
6
Pn
7
Wt
8
Śr
9
Cz
10
11
Sb
12
Nd
13
Pn
14
Wt
15
Śr
16
Cz
17
Pt
18
Sb
19
Nd
20
Pn
21
Wt
22
Śr
23
Cz
24
Pt
25
Sb
26
Nd
27
Pn
28
Wt
29
Śr
30
Cz
31
Pt
1
Sb
2
Nd
Sponsor Extra
Partner serwisu


Godziny pracy:
Pn - Nd (8:00-20:00)


tel. 23 696 60 50
mail. osirrybno@op.pl
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: miedniczek
Karda / statystyki
lp.imie i nazwiskodata ur.
1.Mateusz Leśniewski16.03.1989141197000
2.Łukasz Piórkowski03.10.1997255000
3.Michał Licznerski23.05.199518000
4.Michał Dzwonkowski28.02.1992121080440
5.Radosław Wolski08.12.1998131161130
6.Adrian Zasadzki30.01.199611385010
7.Dawid Kłosowski [M]23.06.200000000
8.Radosław Krygier11.06.198600000
9.Tomasz Chądzyński21.02.19887545010
10.Mariusz Szatkiewicz04.04.19941310111120
11.Paweł Choma09.08.198812629120
12.Sebastian Łukaszewski27.01.1982131170120
13.Bazyli Jabłonowski17.05.19849240310
14.Łukasz Wietecha24.08.199412796131
15.Patryk Rozentalski23.06.1998141013720
16.Paweł Żądłowski07.09.1997525000
17.Piotr Kraśnicki03.01.19858214000
18.Przemysław Leśniewski07.01.19927127100
19.Miłosz Drzewiński [M]20.04.2000141038420
20.Daniel Orzechowski08.01.199012932600
21.Sebastian Leśniewski [M]11.02.200200000
22.Damian Guzanek [M]11.02.20025309000
23.Łukasz Margalski23.03.199811722120
24.Igor Szczepański [M]29.11.19998665100
25.Kacper Zalewski [M]30.12.20029482010
26.Bartosz Uzarski [M]--.--.----329000
27.Michał Malinowski [M]--.--.----00000


[Aktualizacja: 07.11.2019 - g. 13:30]
Najbliższy mecz
Mecz sparingowy:
-
GSZS Delfin
Rybno
 Orzeł
Janowiec K.

10. lipca | piątek | g. 18:00
Poprzedni mecz
Mecz sparingowy:
-:-
(-:-)
GSZS Delfin
Rybno
 Wkra
Żuromin

03. lipca | piątek | g. 19:00
Sponsor Gold

ŁUKASZ WITKOWSKI
www.eurostyl-meble.com.pl
Tabela ligowa
1 Błękitni Orneta 0
2 Błękitni Pasym 0
3 Granica Kętrzyn 0
4 GSZS Delfin Rybno 0
5 Jeziorak Iława 0
6 Mamry Giżycko 0
7 Mazur Ełk 0
8 MKS Korsze 0
9 Motor Lubawa 0
10 Mrągowia Mrągowo 0
11 Olimpia II Elbląg 0
12 Pisa Barczewo 0
13 Polonia Lidzbark W. 0
14 Stomil II Olsztyn 0
15 Tęcza Biskupiec 0
16 Warmia Olsztyn 0
17 Zatoka Braniewo 0

--> Szczegółowa tabela <--
Wspiera nas

www.libro.lubawa.pl
Polecamy


radrukrybno.pl
Nadruki na mat. tekstylnych, porcelanowych, szkle, aluminium, granicie i wielu innych

tel. 507 614 364

Partner - reklama

Rybno
ul. Wyzwolenia 62

Patron medialny

Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


605255 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu