oben links oben rechts
left border
INFORMACJE ˇ HISTORIA ˇ ZARZĄD ˇ STADION ˇ KADRA ˇ TERMINARZ ˇ WYNIKI ˇ TABELA ˇ SPONSORZY ˇ Copyright ˇ Kontakt30. Lipiec 2021
Główny sponsor

Bądź na bieżąco!
Zespoły młodzieżowe
kat. Trampkarz
GSZS Delfin
Rybno
10:1
(3:0)
KS
Mroczno

20.06.2021 | niedziela | g. 11:00
-> terminarz, wyniki, tabela <-
kat. Młodzik
GSZS Delfin
Rybno
1:3
(0:2)
Młode Lwy
Mszanowo

18.06.2021 | piątek | g. 17:00
-> terminarz, wyniki, tabela <-
Liga-NET
Partner serwisu


Godziny pracy:
Pn - Nd (8:00-20:00)


tel. 23 696 60 50
mail. osirrybno@op.pl
Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 10
Nieaktywowany Użytkownik: 1
Najnowszy Użytkownik: miedniczek
Kadra / statystyki
lp.imie i nazwiskodata ur.
1.Mateusz Leśniewski16.03.1989141197000
2.Łukasz Piórkowski03.10.1997255000
3.Michał Licznerski23.05.199518000
4.Michał Dzwonkowski28.02.1992121080440
5.Radosław Wolski08.12.1998131161130
6.Adrian Zasadzki30.01.199611385010
7.Dawid Kłosowski [M]23.06.200000000
8.Radosław Krygier11.06.198600000
9.Tomasz Chądzyński21.02.19887545010
10.Mariusz Szatkiewicz04.04.19941310111120
11.Paweł Choma09.08.198812629120
12.Sebastian Łukaszewski27.01.1982131170120
13.Bazyli Jabłonowski17.05.19849240310
14.Łukasz Wietecha24.08.199412796131
15.Patryk Rozentalski23.06.1998141013720
16.Paweł Żądłowski07.09.1997525000
17.Piotr Kraśnicki03.01.19858214000
18.Przemysław Leśniewski07.01.19927127100
19.Miłosz Drzewiński [M]20.04.2000141038420
20.Daniel Orzechowski08.01.199012932600
21.Sebastian Leśniewski [M]11.02.200200000
22.Damian Guzanek [M]11.02.20025309000
23.Łukasz Margalski23.03.199811722120
24.Igor Szczepański [M]29.11.19998665100
25.Kacper Zalewski [M]30.12.20029482010
26.Bartosz Uzarski [M]--.--.----329000
27.Michał Malinowski [M]--.--.----00000


[Aktualizacja: 07.11.2019 - g. 13:30]
Najbliższy mecz
WPP - I runda:
-
GSZS Delfin
Rybno
 Grunwald
Gierzwałd

01. sierpnia | niedziela | g. 15:30
Poprzedni mecz
Mecz sparingowy:
6:0
(3:0)
GSZS Delfin
Rybno
 Constract
Lubawa

27. lipca | wtorek | g. 19:00
Tabela ligowa


KLASA OKRĘGOWA
GRUPA II
1 Warmia Olsztyn 0
2 Czarni Rudzienice 0
3 Drwęca Nowe Miasto Lub. 0
4 Ewingi Zalewo 0
5 Grunwald Gierzwałd 0
6 GSZS Delfin Rybno 0
7 Kormoran Zwierzewo 0
8 MKS Miłakowo 0
9 Olimpia Olsztynek 0
10 Ossa Biskupiec Pom. 0
11 Płomień Turznica 0
12 Polonia Pasłęk 0
13 Radomniak Radomno 0
14 Start Nidzica 0
15 Tęcza Miłomłyn 0
16 Unia Susz 0

--> Szczegółowa tabela <--
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
right border
unten links unten rechts


852994 Unikalnych wizyt

Powered by powered by php-fusion   |   Theme by Moded By: UCTXs Themes

Based on greeny by: Design by Matonor

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu